Agnieszka Oses

Agnieszka Oses – współwłaściciel Starej Roszarni, absolwentka Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza ze specjalnościami pedagogiczną i teatrologiczną, absolwentka Studium Menedżera Kultury w Poznaniu. Ukończyła szkolenia w ramach prowadzenia zajęć programów: Niemowlaki w krainie dźwięków, Szkraby i muzyka (Zielona Góra 2010) oraz Uszka maluszka (Poznań 2012). Nauczyciel w Katedralnej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia w Poznaniu i Gimnazjum Katedralnym.
Zakres działalności: nauczanie, zarządzanie działaniami Starej Roszarni, przygotowywanie i zarządzanie przedsięwzięciami kulturalnymi, moderowanie i kreowanie koncertów muzycznych, pokazów tanecznych i innych zorganizowanych dla uczniów Szkoły Muzycznej oraz społeczności gminy Stęszew, promocja uczniów Szkoły; współorganizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej na Świętej Górze w Gostyniu (cyklicznie przez 7 lat: prowadzenie koncertów, przygotowywanie występów uczestników Festiwalu, koordynowanie wydarzeń pozascenicznych, kontakty z mediami).
1990-2005 - współzałożycielka zespołu Theotokos - śpiewanie i koncertowanie (4 publikacje fonograficzne). Od 2015 roku współodpowiedzialna za organizowanie Kosmicznego Salonu Muzycznego w Katedralnej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia w Poznaniu.

Free Joomla! template by Age Themes