Istotne informacje

Istotne informacje:

  1. Ruszamy 4 września br. Cennik pozostaje bez zmian. Drogą sms-ową otrzymacie Państwo informację o terminie pierwszych powakacyjnych zajęć. Wzorem lat ubiegłych będziemy oczywiście interweniować, jeśli plany szkolne lub inne zobowiązania uniemożliwią dotarcie Dzieci czy Dorosłych do nas w wyznaczonych godzinach. Pozostaniemy bardzo wdzięczni za Państwa zaangażowanie i elastyczność w osiągnięciu „planowego” kompromisu.

  1. 10 września br. odbędzie się Dzień OTWARTYCH DRZWI. Jeśli w Państwa otoczeniu jest ktoś, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z muzyką, tańcem czy językiem angielskim, prosimy przekazać mu informację, że czekamy w godzinach 12.00-16.00.

  1. 3-4 lutego 2018 roku to czas audycji muzycznych poszczególnych klas instrumentów oraz piosenkarstwa i audycji tanecznej, podczas których Uczniowie będą prezentowali swoje solowe umiejętności.

  1. 13. Koncert muzyczny i 6. Pokaz taneczny odbędą się 21 i 22 kwietnia 2017 roku.

  1. 17 grudnia 2017 roku w sali tanecznej Starej Roszarni odbędzie się KOLĘDOWANIE, podczas którego chcemy wrócić do tradycji bycia razem i wspólnego śpiewania w czasie przedświątecznym. Serdecznie zapraszamy:)

  1. Cegiełki z organizowanych przedsięwzięć postanowiliśmy przeznaczać:

- z audycji muzycznych i tanecznej – w połowie na cele charytatywne, w połowie na potrzeby Szkoły, z Koncertu muzycznego i Pokazu tanecznego na realizację dźwięku i oświetlenie oraz pozostałe koszty z tym związane.

  1. W przypadku odwoływania zajęć przez niektórych nauczycieli zaangażowanych w rozmaite projekty muzyczne, prosimy o wyrozumiałość. Postaramy się odrabiać te lekcje jak najszybciej, by sumiennie wywiązać się z planowanych zadań.

  1. Bardzo prosimy o terminowe regulowanie płatności.

Życzymy naszym Uczniom i ich Rodzicom cierpliwości i radości związanej z odkrywaniem siebie na płaszczyznach muzycznych, tanecznych i językowych.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Agnieszka Oses, Leszek Dworniczak

Free Joomla! template by Age Themes